Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Olsan Ambalaj
Ekrem Tır
Semir Eraslan
İlhan Mobilya
Brf Treyler
Başak Sürücü Kursu

ZABITA HAFTASI TÖRENLE KUTLANDI‏

Hatay BüYükşehir Belediyesi  Zabıta Daire Başkanlığı, Zabıta Teşkilatı’nın 189. kuruluş yılı dolayısıyla Antakya Köprübaşı Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni düzenledi.

Törene, Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Edip Kadıoğlu, Özel Kalem Müdürü Necmettin Çolak,  Muhtarlıklar Daire Başkanı Derviş Kezat, Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanı Mehmet Bozkurt, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mehmet Mursaloğlu ve Zabıta personeli katıldı.
Çelenk suma,Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşma yapan Hatay Büyükşehir Belediyesi  Zabıta Dairesi Başkanı Edip Kadıoğlu,”Zabıta belediyenin kolluk kuvveti ve aynasıdır. Kent düzeni, hizmetlerin yürütülmesi ve korunmasında önemli roller üstlenmekteyiz. Hatay Büyükşehir Belediyesi  zabıta ekipleri olarak ilimizin coğrafi yapısına uygun olarak Antakya, Kırıkhan ve İskenderun olmak üzere üç bölgede yapılandık. Bu şekilde yapılanmamızın amacı, ilimizde bulunan bütün vatandaşlarımıza ulaşıp Zabıta hizmetlerini yerinde vermektir. Zabıtanın silahı kalemidir derler ama bizler kalemimizi hiçbir zaman silah olarak kullanmadık, kullanmayacağız. Personelimiz denetim ve uygulamalarını halkımızın kültürüne ve geleneklerine aykırı olmayacak şekilde yürütmektedir. Ayrıca kent düzeni ve daha yaşanabilir koşulların sağlanması adına Zabıta hizmetlerimizi daha rahat ve hızlı yapabilecek durumdayız” açıklaması yaptı.Törenin ardından Zabıta ekipleri çarşı esnafını ziyaret etti.
 

ZABITA HAFTASI TÖRENLE KUTLANDI‏ haberi 04.09.2015 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay  muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu tarafından  eklenmiş olup  1660  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 1660
Kategori Belediye
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR