Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
İlhan Mobilya
Olsan Ambalaj
Başak Sürücü Kursu
Semir Eraslan
Ekrem Tır
Brf Treyler

ENGELLİ SPORCULARDAN GÜVEN’E ZİYARET‏

İskenderun Engelliler Spor Kulübü ve İskenderun Atletik Spor Kulübü, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven’i makamında ziyaret etti.

ENGELLİ SPORCULARDAN GÜVEN’E ZİYARET‏
ENGELLİ SPORCULARDAN GÜVEN’E ZİYARET‏
Ziyarete Hatay Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Daire Başkanı Bayram Öksüz de eşlik ederek engelli sporcuların yaşadığı antrenman alanı sıkıntılarını dinledi. Öksüz, bu alanların genişletilmesi ve daha çok spor yapma imkanı sağlanabilmesi için nelerin yapılabileceği hususunda sporcularla görüş alış verişinde bulundu. İskenderun Engelliler Spor Kulübü Baş antrenörü Ümit Özmen, kulüp olarak yaptıkları projelere belediyenin hep destek olduğunu  Büyükşehir Belediyesi’nin engellilerin yaşadığı her türlü sorunla yakından ilgili olduğunu vurguladı.İskenderun Engelliler Spor Kulübü ve İskenderun Atletik Spor Kulübü ziyaretin bir anısı olarak Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven’e kupa, bardak ve çiçek hediye etti. Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven ziyaretlerinden dolayı sporculara teşekkür ederek, ziyaretçilerine kravat ve şal hediye etti.

ENGELLİ SPORCULARDAN GÜVEN’E ZİYARET‏ haberi 05.12.2015 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay  muhabirimiz Erkan Mutlu İnan tarafından  eklenmiş olup  1580  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 1580
Kategori Belediye
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR