Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
İlhan Mobilya
Olsan Ambalaj
Başak Sürücü Kursu
Semir Eraslan
Ekrem Tır
Brf Treyler

CHP OTOBÜSÜNE İKİNCİ SALDIRI‏

Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP İstanbul mitinglerinde ve propaganda çalışmalarında kullandığı seçim otobüsü, bugün öğlen saatlerinde, İstanbul E-5 üzeri Bostancı mevkii yanyolda ikinci saldırısına uğradı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP İstanbul mitinglerinde ve propaganda çalışmalarında kullandığı seçim otobüsü, bugün öğlen saatlerinde, İstanbul E-5 üzeri Bostancı mevkii yanyolda ikinci saldırısına uğradı.Ekim ayında benzer saldırıya uğrayan ve 25. dönem CHP ön seçim milletvekili adayı Kazım Bilgen’e ait olan araç hakkında, emniyet birimleri inceleme başlattı. Yine sprey boya kullanılmak suretiyle gerçekleşen bu saldırının ilkinde failler bulunamamıştı.Saldırı hakkında araç sahibi Kazım Bilgen şunları söyledi: “Her gün ortalama 4 bin aracın seyrettiği, EDS ve MOBESE sistemlerinin mevcut olduğu bir güzergahta önceki saldırının failleri bulunamadı. Soruyorum şimdi, bu araç CHP hizmetinde kullanıldığı için mi sonuç alınamıyor? Bu ikinci saldırının akıbeti de yeni Türkiye fotoğrafı gibi mi olacak? 

CHP OTOBÜSÜNE İKİNCİ SALDIRI‏ haberi 25.12.2015 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay  muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından  eklenmiş olup  1415  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 1415
Kategori Belediye
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR