Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Brf Treyler
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj

BÜYÜKŞEHİR DEN KAR ÖNLEMİ

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, kış mevsiminin etkisini hissettirdiği ilimizde olası kar yağışının yaşatacağı olumsuz etkilere karşı gerekli önlemlerin alınması için HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı’na talimat verdi. 

Yurdumuzun hemen her bölgesinde etkisini gösteren kar yağışlarının olumsuz etkilerinin hayatı felç ettiği gerçeğini göz önüne alan HBB ekipleri, Hatay’ın çeşitli noktalarında “Karla Mücadele Ekibi” oluşturdu.Ana cadde yolları, trafik yükünü çeken ana arterleri, tehlike arz eden eğilimli bölgeleri, buzlanma sonucunda kaza riski görülen yokuşlar ile merkeze uzak olan mahalleler ve mahalle içi yolları da temizleyerek tuzlama çalışmaları gerçekleştirme imkanı kazandırılan HBB Karla Mücadele Ekibi hale getirdi.Ayrıca şehir merkezinde yaşanacak buzlanma ve don olaylarına karşı kullanılmak üzere büyük miktarda tuzun stoklarda kullanılmaya hazır bir şekilde bekletildiği öğrenildi. 

BÜYÜKŞEHİR DEN KAR ÖNLEMİ haberi 04.01.2016 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay  muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından  eklenmiş olup  1080  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 1080
Kategori Belediye
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR