Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Brf Treyler
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj

Samandağ yolu, ölüm yolu olmasın

Defne Belediye Meclisi, yıllardır tamamlamayan Samandağ yoluyla ilgili Karayollarının kamulaştırma koridoru ile ilgili maddeyi ivedilikle oyladı.

Defne Belediyesi'ne bağlı Subaşı ek hizmet binasında toplanan Defne Belediye Meclisi, Başkan Dr. İbrahim Yaman başkanlığında toplandı. Defne Belediye Meclisi, Tavla ve Subaşı Mahallelerinin sınırları içerisinde kalan Karayolları Bölge Müdürlüğü'nün kamulaştırma ile ilgili kararını oylarken, yerleşim alanlarına isabet eden alanların kamulaştırılması, istinat duvarlarının yapılmasına ilişkin çalışmaların imar komisyonu tarafından da  titizlikle incelendiği belirtildi.Konuyla ilgili Meclis üyelerini bilgilendiren Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, geçtiğimiz hafta içerisinde hayatını kaybeden Dr. Ali Ulvi Kassap'ı rahmetle anarak, "Geçtiğimiz gün yitirdiğimiz Dr. Ali Ulvi Kassap'ın hayatını kaybettiği yerde alınan geçici önlemleri yerinde inceledim. Meclisimizin acil olarak oyladığı karar, Karayolları Bölge Müdürlüğü'nün Samandağ yolu güzergahında, ilçemize bağlı Tavla ve Subaşı Mahallelerimizin sınırlarını kapsıyor. Bu konuda vatandaşlarımızın kaybı olmamasına özen gösterdik. Temennimiz, bu yolun en kısa zamanda tamamlanmasıdır. Yapılacak istinat duvarları hem uygun ve hem de vatandaşlarımızın lehinedir. Bu yolun ölüm yolu olmaktan çıkarılması gerekli ve elzemdir. Genç yaşta yitirdiğimiz Dr. Ali Ulvi Kassap bu yolda son ölüm olsun" dedi.

Samandağ yolu, ölüm yolu olmasın haberi 04.02.2016 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay  muhabirimiz Nejla Çetinoğlu tarafından  eklenmiş olup  840  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 840
Kategori Belediye
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR