Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
İlhan Mobilya
Brf Treyler
Olsan Ambalaj
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
Ekrem Tır

BAŞKAN SAVAŞ TAZİYE MESAJI YAYIMLADI‏

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 31 Mart Perşembe günü Diyarbakır'ın merkez Bağlar ilçesinde polis servis aracının geçişi sırasında PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan polis memuru hemşehrisi Serkan Talan için taziye mesajı yayımladı.

BAŞKAN SAVAŞ TAZİYE MESAJI YAYIMLADI‏
Mesajında, kutsal vatan topraklarında huzur ve güvenliğin tesisi için mesai anlayışı gözetmeksizin canı pahasına görev yapan güvenlik güçlerimize yönelik bu hain saldırıları milletçe lanetlediklerini kaydeden Başkan Savaş, “Türk milletinin huzuru ve ülkesinin bölünmez bütünlüğünü kendi canından üstün tutan kahraman bir vatan evladını daha şehit vermenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Şehit kanlarıyla sulanmış ay yıldızlı al bayrağımızın dalgalanması ve vatanın bekası için yılmadan mücadele eden kahraman yiğitlerimize yönelen eli kanlı örgütlerin saldırıları, asla amacına ulaşamayacaktır. Vatan uğruna canını siper eden kahraman hemşehrim Serkan Talan kardeşime Allah’tan rahmet, ailesi ve sevdiklerine sabır ve metanet diliyorum. Başımız sağ olsun” ifadelerini kullandı.
 

BAŞKAN SAVAŞ TAZİYE MESAJI YAYIMLADI‏ haberi 02.04.2016 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine HATAY BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ  adına  Hatay Antakya  muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu tarafından  eklenmiş olup  875  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 875
Kategori Belediye
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR