Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Brf Treyler
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI SAVAŞ:TÜM MAHALLELERE EŞİT ŞEKİLDE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ

 Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, göreve geldikleri günden bu yana tüm mahallere eşit şekilde hizmet götürmeye çalıştıklarını belirtti.

   Savaş, Akdeniz Mahallesi Muhtarı Niyazi Akar'ı ziyaret ederek, yaptıkları hizmetler hakkında bilgi verdi.
     Kentin sorunlarının çözümü için el birliğiyle çalıştıklarını ifade eden Savaş, göreve geldikleri günden bu yana tüm mahallere eşit şekilde hizmet götürmeyi amaçladıklarını kaydetti.
     Konuşmaların ardından Savaş, Akdeniz Mahallesi'nde yapımı tamamlanan yaya köprüsünde incelemelerde bulundu.
     Yaya köprüsü ile yapımı tamamlanan birçok tesisin resmi açılışının 8-9 Mart tarihlerinde kente gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacağını belirten Savaş, Antakya'yı hak ettiği görünüme kavuşturmaya çalıştıklarını belirtti.
     Akar da, mahallelerinde yenilenen 200 metre uzunluğundaki yağmur suyu kanalı ile 15 yıldır gündemde olan ancak bir türlü yapılamayan yaya köprüsüyle ilgili çalışmalar nedeniyle Savaş'a teşekkür etti.
     Parke taşı döşemesinin yanı sıra mahallelerindeki parkın modernize edilmesiyle vatandaşların güzel bir ortama kavuştuğunu belirten Akar, arıtma tesisinden gelen kötü kokulardan da yapılan çalışmalar sonucu kurtulduklarını kaydetti.
     Toplantıya, Sümerler, Armutlu mahallesi muhtarla ile vatandaşlar katıldı.
 

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI SAVAŞ:TÜM MAHALLELERE EŞİT ŞEKİLDE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ haberi 31.01.2011 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay  10435  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 10435
Kategori Belediye
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR