Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GENÇ'İN VEDA ZİYARETLERİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GENÇ'İN VEDA ZİYARETLERİ -''GÖREV YAPTIĞIM SÜRE İÇERİSİNDE MAZERET ÜRETMEDEN HİZMET VERMEYE ÇALIŞTIM''

Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Şenol Genç, görev yaptığı süre içerisinde mazeret üretmeden hizmet vermeye çalıştığını söyledi.
     Genç, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanması dolayısıyla Eğitim-Bir-Sen Hatay Şubesine veda ziyaretinde bulundu.
     Hatay'da görev yaptığı iki yıllık zaman süresince,elinden geldiği ve gücünün yettiği kadarıyla hizmet vermeye çalıştığını ifade eden Genç, ''Görev yaptığım süre içerisinde mazeret üretmeden hizmet vermeye çalıştım. Başarının bir ekip işi olduğu bilinciyle, hak, hakikat ve adalet ölçüleri içerisinde olmaya azami derecede özen ve hassasiyet göstererek çalıştım. Tüm eğitim kurum ve çalışanlarının her zaman yardımlarını ve desteklerini gördüm. El ele vererek, bu kısa sürede dahi olsa önemli ve güzel işler yaptık'' diye konuştu.
     Eğitim-Bir-Sen Hatay Şube Başkanı Cevat Önal da Genç'e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, plaket takdim etti. 
    


                   

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GENÇ'İN VEDA ZİYARETLERİ haberi 26.10.2010 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim-Öğretim kategorisine Hatay  12795  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 12795
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR