Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

İŞADAMI KÜÇÜK ERZİNE 5 BİN ADET GİYSİ GÖNDERDİ

İŞADAMI KÜÇÜK ERZİNE 5 BİN ADET GİYSİ GÖNDERDİ -KAYMAKAM YÖNDEN: ''HAYIRSEVER İŞADAMLARININ KATKILARINI UNUTMAYACAĞIZ''

Erzin Kaymakamı İskender Yönden, LC Waikiki Tema Mağazacılık Giyim Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük'ün, dar gelirli ve yardıma muhtaç ailelerin çocuklarına dağıtılmak üzere 5 bin adet ayakkabı ve giysi gönderdiğini söyledi.
     Yönden, AA muhabirine yaptığı açıklamada,içlerinde ayakkabı, pantolon,gömlek ve tişort olan 5 bin adet giysinin kaymakamlığa teslim edildiğini, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla bunları gerçek ihtiyaç sahiplerine dağıtacaklarını kaydetti.
     Hayırsever işadamlarının eğitime ve sağlığa önemli katkı sağladıklarını ifade eden Yönden, ''Tüm işadamları kazançlarının bir bölümünü hayır işlerine ayırmalıdır. Özellikle eğitime yapılan yardım yerine ulaşır. İlçemizdeki yoksul ailelerin çocuklarına dağıtılmak üzere 5 bin adet ayakkabı ve giysi gönderen işadamı Vahap Küçük'e teşekkür ederiz. Hayırsever işadamlarının katkılarını asla unutmayacağız'' dedi. 


İŞADAMI KÜÇÜK ERZİNE 5 BİN ADET GİYSİ GÖNDERDİ haberi 22.10.2010 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Sağlık-Yaşam kategorisine Hatay  16820  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 16820
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR