Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

HOMEND ANTAKYA BELEDİYESPOR VİLNİUS KIBIRKSTIS MAÇI

Lig, Türkiye Kupası ve Euro Cup’ta şehrimizi ve ülkemizi temsil eden, üst üste oynadığı maçlarla tempolu bir sürece giren Homend Antakya Belediyespor, Avrupa Kupası maçında Antakya Kapalı Spor Salonu’nda Litvanya’nın Vilnius Kıbırkstıs takımı ile oynadığı karşılaşmayı 70-66 kaybetti.

Karşılaşmanın 1. Periyodunu 19-17 ve devreyi 37-32 sayı üstünlüğü ile önde kapatan Homend Antakya Belediyespor ikinci yarıda geliştirdiği ataklar ile bir türlü istediği oyunu sahaya yansıtamadı. Nitekim Vilnius Kıbırkstıs takımı 49-47’lik sonuç ile üçüncü periyotu iki sayı önde bitirdi. Karşılaşmanın son periyodunda ise her iki takım da kazanmak için adeta birbirleri ile yarıştı. Zevkli anların yaşandığı karşılaşmada ipi göğüsleyen konuk ekip Litvanya’nın Vilnius Kıbırkstıs takımı oldu. Daha önce Avrupa Kupası’nda oynadığı 3 karşılaşmayı da kazanan Homend Antakya Belediyespor ilk yenilgisini almış oldu.

HOMEND ANTAKYA BELEDİYESPOR VİLNİUS KIBIRKSTIS MAÇI haberi 23.11.2012 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay  11425  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 11425
Kategori Spor
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR