Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj
Brf Treyler
İlhan Mobilya

HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:

  Zafer: ''Güvenli internet kullanımı semineri''
     İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi tarafından Okullarda Güvenli Eğitim projesi kapsamında, 'Güvenli İnternet Kullanımı' konulu konferans verildiği bildirildi.
    
     Kırkasır: ''Vali Lekesiz Hudut karakollarını ziyaret etti''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz'in, Kırıkhan Yalankoz Bölük Komutanlığı, 2. Hudut Bölük Komutanlığı ve Bayraktar Hudut Karakolunu ziyaret ederek, askerlerle bir araya geldiği bildirildi.
    
     Asya: ''Hesap sorulmalıdır''
     Saadet Partisi İl Başkanı ve Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Necmettin Çalışkan, taşkın sonucu su altında kalan Hatay Havaalanı'nın içinde bulunduğu durumun üzücü ve düşündürücü olduğunu, sorumlulardan hesap sorulması gerektiğini belirtti.
    
     Özyurt: ''AK Partili kadınlardan yoksul ailelere yardım''
     AK Parti İl Kadın Kolları'nın ihtiyaç sahibi ailelere yardım programının aralıksız devam ettiği belirtildi.
    
     Asi: ''Eski Antakya evinde yangın''
     Hatay'da kullanılmayan eski Antakya evinde çıkan yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü. Ulu Cami Mahallesi Kırk Asırlık Türk Yurdu Caddesi'nde bulunan ve kullanılmayan eski Antakya evinde, henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.
    
     Yorum: ''Homend Antakya'ya destek verelim''
     Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sadullah Ergin, Pazar günü Antakya Spor Salonu'nda Galatasaray ile karşılaşacak olan Homend Antakya Belediyespor'a taraftarların destek vermesi çağrısında bulundu.
    
     Hatay: ''Eğitime sel arası''
     Hatay'da etkili olan yağış ve Asi Nehri'nin taşması sonucu su altında kalan Reyhanlı ilçesine bağlı Karacanlık köyünde eğitime 2 gün süreyle ara verildi.
    
     Kent: ''Engelliler yaptıkları mozaiklerle yaşama tutunuyor''
     Antakya Rotaract Kulübü ile Zihin Engellileri Yetiştirme ve Koruma Derneği işbirliğiyle yürütülen Avrupa Birliği (AB) destekli proje kapsamında açılan mozaik atölyesinde eğitim gören zihinsel engelli öğrenciler, yaptıkları taş mozaiklerle yaşama tutunuyor.

HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 26.02.2012 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  189790  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 189790
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR