Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj
Brf Treyler
İlhan Mobilya

İl İdare Şube Başkanları toplantısı Dörtyol'da yapıldı

- İl İdare Şube Başkanları toplantısı, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz başkanlığında Dörtyol'da yapıldı.

İl İdare Şube Başkanları toplantısı Dörtyol'da yapıldı
 Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Vali Lekesiz, amaçlarının, ilçelerin faaliyetlerini ve hedeflerini paylaşmanın yanı sıra vatandaşlarla sohbet etmek, varsa sorunlarını ve taleplerini yerinde dinlemek ve çözüm üretilmesini sağlamak olduğunu kaydetti.
     Lekesiz, dünyada sosyal, siyasal ve ekonomik alanda çok köklü değişiklikler yaşandığını bildirerek, ''Değişim insanoğlunun her evresinde vardı ama bilişim sektöründeki akıl almaz değişiklikler pek çok şeyi de hızla değiştiriyor. İnsanlar artık dünyanın bir ucundaki hizmet kalitesini görüyor ve haklı olarak kendisi de kaliteli hizmet bekliyor'' dedi.
     Konuşmasında, ''Rüzgar ne kadar güçlü eserse, ağacın kökleri de yere o kadar iyi tutunur'' sözünü hatırlatan Lekesiz, vatandaşların beklentilerinin yüksek olmasının, idareyi rehavetten kurtaracağını ve hizmet kalitesini yükselteceğini ifade etti.
     Lekesiz, günümüzde sorunları hep beraber omuzlamaya ve çözmeye yönelik bir kültür geliştiğine değinerek, ''Biz de bu sebeplerle buradayız. Üç yıldır devam eden toplantılarımızda vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları ve talepleri dinliyor birlikte çözüm üretilmesini sağlamaya çalışıyoruz'' diye konuştu.
     Konuşmasının ardından kamu, kurum ve kuruluşların müdürleri 2011 yılı faaliyetleri ve 2012 yılı içerisinde yapmayı hedefledikleri çalışmaları katılımcılarla paylaştı.
     Toplantıda siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, köy ve mahalle muhtarları ile vatandaşlar da taleplerini iletti.
     Toplantıya Kaymakam Hasan Özyiğit, İl Jandarma Komutanı Mustafa Başoğlu, İl Emniyet Müdür Vekili Ali Keskin, kurum ve kuruluşların temsilcileri, il genel meclisi üyeleri, meslek odalarının başkan ve temsilcileri, köy ve mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı.

İl İdare Şube Başkanları toplantısı Dörtyol'da yapıldı haberi 26.02.2012 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  116485  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 116485
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR