Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

Polis vatandaşları suç ve suçlulara karşı uyarıyor

- Dörtyol İlçesine bağlı Payas beldesinde görevli Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, vatandaşları bilbordlara astığı afişlerle suç ve suçlara karşı uyarıyor.

 Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği yetkilileri yaptıkları açıklamada, suç ve suçlularla mücadelede sadece polisiye tedbirlerin yeterli olmadığını belirttiler.
     Bilgilendirme ve bilinçlenme kültürünün topluma kazandırılması ve tüm kesimlerinin suçlardan korunması yöntemlerinin anlatılması hususu ile ilgili olarak Payas beldesinde vatandaşların sık sık geçtiği caddeler, sahil, plaj, camiler, parklar ve okullarda büro amirliğince hazırlanan bilboardların belirlenen yerlere dikilmeyi başlanıldığı bildirildi.
     Suçları önlemede toplumsal sorumluluk bilincinin geliştirilmesi gerektiğini ifade eden yetkililer, toplumun tüm kesimlerinin katılımını sağlayarak, güvensizlik kaygısının azaltılması, halka sunulan güvenlik hizmetlerinin verimlilik ve etkinliğinin artırılması, halkın güvenlik hizmeti memnuniyetinin yükseltilmesi ve güvenli yaşamın sağlamasına yönelik çalışmaların artarak devam edeceğini kaydettiler.
     Dörtyol Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğince hazırlanan, ''Toplumu Bilgilendirme ve Bilinçlendirme Mini Bilboard'' projesinin Dörtyol Emniyet Müdürlüğü, Payas Belediye Başkanlığı, Dörtyol Milli Eğitim Müdürlüğü, Dörtyol Müftülüğü ve diğer kurumların işbirliğiyle yürütüldüğü belirtildi.
     Vatandaşlar, bilgilendirme amacıyla başlatılan projeden çok memnun olduklarını ve bunun önemli bir ihtiyaç olduğunu ifade ettiler. 
    

Polis vatandaşları suç ve suçlulara karşı uyarıyor haberi 08.07.2012 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  209990  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 209990
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR