Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gedikli Çadırkentte

- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli, Yayladağı ilçesindeki çadırkentte kalan Suriyelilerle iftar yaptı.

  Yayladağı ilçesindeki çadırkentte misafir edilen Suriyelilerle iftar basına kapalı gerçekleştirildi.
     İftar sonrasında gazetecilere açıklama yapan Gedikli, Suriye'deki olayların bir an önce bitmesini arzu ettiklerini ve orada olanları yakından izlediklerini belirtti.
     Yemek sırasında Türkiye'de misafir edilen Suriyeli vatandaşlarla sohbet ettiklerini, onların ve kendilerinin temel arzularının bu olanların bir an önce bitmesi olduğunu ifade eden Gedikli, şunları söyledi:
     ''Suriye'deki olaylar artık bir sona yaklaşıyor gördüğümüz kadarıyla. Tabii oradaki olayların bir an önce bitmesini de hepimiz arzu ediyoruz ve yakından takip ediyoruz. Bunu defalarca kez ifade ettik. 'Zulüm ile abat olunmaz.' Zulüm sonuçta devam edecek bir şey değildir. Mutlaka bir sonu vardır. Burada da artık bir sona geliyor.
 Burada görüştüğümüz insanların da bizlerin de temel arzusu bu olayların bir an önce bitmesi. Biteceğine dair çok önemli sinyaller gelmeye başladı. Yakın zamanda da inşallah her şeyin normale döneceğini ümit ediyoruz. Biz bu çerçevede Suriye'den gelen kardeşlerimizle görüşmeyi arzu ettik ve Ankara'dan onun için geldik. İlk gün vesile ile ben rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayının hem ülkemize hem İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum''
     Gedikli, Suriyelilerle yaptıkları görüşmelerde oldukça olumlu izlenimlerle ayrıldıklarını kaydetti.
     Gedikli ziyaretinin ardından Şanlıurfa'ya hareket etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gedikli Çadırkentte haberi 23.07.2012 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  74375  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 74375
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR