Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

İskenderun Demirçelikspor Kulübünde bayramlaşma

 Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından İskenderun Demirçelikspor'un kulüp başkanı Cengiz Gül, taraftarlarla bayramlaştı.

Cengiz Gül, Taraftarlar Derneği binasında düzenlenen törende, taraftarların ve sporseverlerin Ramazan Bayramı'nı kutladı.
     İskenderun Demirçelikspor taraftarlarının örnek bir taraftar oluşumu olduğunu belirten Gül, ''Taraftarlar futbolun vazgeçilmez bir unsurudur. Rakiplere karşı her zaman centilmence davranmak gerekir. Sahaları savaş yerine değil bayram yerine çevirelim. Futbolda yenmek, yenilmek ve berabere kalmak da var. Taraftarlar rakibe karşı fair-play çerçevesinde hareket etmeli. 12. adam dediğimiz unsur gelen misafirleri iyi bir şekilde ağırlamalı'' diye konuştu
     İskenderun Demirçelikspor Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Bukağıkıran ise Gül'ün her zaman spora ve sporcuya sahip çıktığını bildirerek, taraftarlar olarak takımı her zaman destekleyeceklerini ifade etti.
     Yapılan konuşmaların ardından Gül, taraftarlarla bayramlaştı.

İskenderun Demirçelikspor Kulübünde bayramlaşma haberi 22.08.2012 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  105770  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 105770
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR