Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Ekrem Tır
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
Olsan Ambalaj
Brf Treyler

Çadır Kentte Bayramlaşma

Hatay Vali Vekili  Kadim Doğan, Altınözü ilçemizdeki çadır kentlerde misafir edilen Suriyelileri ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

 Çadır Kentte Bayramlaşma
 Çadır Kentte Bayramlaşma
Vali Vekili Doğan, bayramlaşma programı kapsamında  Altınözü çadır kentte kalan Suriyelilerle toplantı yaparak hem sohbet etti hem de bayramlarını kutladı. Vali Vekili Doğan yaptığı konuşmada: ‘Sayın Valimiz M.Celalattin Lekesiz bir vesile ile aramızda değil, bu güzel günleri hep birlikte icra ediyoruz. Sizin ülkenizde de inşallah huzur ve güven ortamı bir an evvel oluşur, sizler de ülkenizde huzurlu, mutlu ve güvenli bir şekilde yaşarsınız. Hepinizin bayramını Sayın Valimiz M.Celalettin Lekesiz ve kendi adıma kutluyorum.’ dedi.
 

Çadır kentte kalanlar ise, kendilerinden bir talepleri olup olmadığını da soran Vali Vekili Doğan’a, ‘Bizlere sahip çıkıp bu güzellikleri yaşattığınız için teşekkür ediyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bize karşı gösterdiği sahiplenme inşallah bütün dünyaya örnek olur. Kardeşliğiniz, dostluğunuz ve yardımlarınız için teşekkür ederiz.’ dediler.  

Ziyarete, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İl Jandarma Komutanı Vekili Jandarma Yarbay Eşref Torun, İl Emniyet Müdür Vekili İzettin Emre, Altınözü Kaymakam Vekili Tolga Polat, Altınözü Belediye Başkanı M. Cavit Alkan, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Halil Yücelen, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Halil Sanlı, İl Sağlık Müdür Vekili Servet İrez, İl Müftüsü Mustafa Sinanoğlu ile diğer ilgililer katıldı.

Çadır Kentte Bayramlaşma haberi 30.10.2012 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  79170  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 79170
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR