Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Ekrem Tır
Brf Treyler
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
Olsan Ambalaj

HATAY ANADOLU DERGİSİNDE TANITILACAK

Son dönemde gündemde olan illerin başında gelen Hatay, Anadolu Dergisinde geniş ve kapsamlı olarak ele alınarak tanıtılacak.

Bymc Medya Tasarım bünyesinde ulusal bazda faaliyet gösteren Anadolu Tv. ve Anadolu Dergisinde, Hatay ili kültür, tarih, yaşam, spor ve tüm değerleriyle ele alınarak Türkiye geneline farklı açıdan tanıtımı yapılacak.
Anadolu Dergisi Genel Koordinatörü Tülay Küçükşahin ve dergi muhabiri Elif Sağır, Antakyaya gelerek bu konuda haber çalışmalarına başladılar.
Bu arada ilimizin önemli takımları Hatayspor ve Homend Antakya Belediyespor ile ilgili haberler yanında Hatayspor Taraftarlar Derneği'nin de yaptığı sportif faaliyetlerde derginin yeni sayısında yer alacak.

İstanbul'dan ilimize gelen gazeteciler Tülay Küçükşahin ve Elif Sağır, Hatay ilinin tarihi dokusu yanında sıcakkanlı insanlarıyla farklı bir konumda olduğunu belirterek medeniyetler kenti Antakya'da bulunmaktan çok mutlu olduklarını söylediler.
Konuk gazeteciler, ilgilerini esirgemeyen Divan Oteli sahibi Öner Cabbara ve Beyaz Saray Restaurant sahibi Ahmet Bayır?a teşekkür ettiler.

HATAY ANADOLU DERGİSİNDE TANITILACAK haberi 21.11.2012 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  76585  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 76585
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR