Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj
Brf Treyler
İlhan Mobilya

Vali Lekesiz’den Eski Güreşçimize Ziyaret

 Vali  Lekesiz, eşi  Zehra Lekesiz ile birlikte Kuyulu Mahallesi’nde ikamet eden 74 yaşındaki Şamil Çivi’nin evine konuk oldu.

 

Vali Lekesiz’den Eski Güreşçimize Ziyaret
Vali Lekesiz’den Eski Güreşçimize Ziyaret

 Vali Lekesiz’e, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Aldatmaz, İl Sağlık Müdürü Sebahattin Yılmaz, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Abdülkadir Uçar, Kuyulu Mahallesi Muhtarı Semir Yoğurtçu da eşlik etti. Vali Lekesiz, geçmişte güreş sporu ile ilgilenen ve bu alanda önemli başarılara imza atmış olan vatandaşımız ile bir süre sohbet ederek sorunlarını ve taleplerini dinledi.Hiç evlenmeyen ve Devletimizin sağladığı imkânlarla iki odalı evinde yaşamını tek başına sürdüren vatandaşımızın gerek kişisel gerekse evi ile ilgili eksiklerinin karşılanması, evinin bakım ve onarımının yapılması talimatını veren Lekesiz, kalp ve şeker hastası olan vatandaşımızın sağlık ekiplerimiz eşliğinde hastaneye götürülerek gerekli muayenesinin de yapılmasını istedi. Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Çivi ise, geçmişte çok sayıda sporcu yetiştirdiğini, yeniden böyle bir imkân sağlanırsa tüm sağlık sorunlarını unutarak kendisini sporcu gençler yetiştirmeye adayabileceğini kaydetti. Vali Lekesiz de, geçmişte önemli başarılara imza atmış bir sporcumuzun yaşam koşullarının çok daha iyi olması gerektiğine dikkat çekerek, her zaman vatandaşımızın yanında olacaklarını, talebinin de yasalar çerçevesinde değerlendirileceğini kaydetti.

 

Vali Lekesiz’den Eski Güreşçimize Ziyaret haberi 07.01.2013 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  63665  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 63665
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR