Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj
Brf Treyler
İlhan Mobilya

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNİN HAZİN SONU

İskendurun ’da bir üniversite öğrencisi, yüksek ateş şikâyetiyle kaldırıldığı hastanede lösemi (kan kanseri) hastalığından hayatını kaybetti

Gaziantep Üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği bölümü 2. sınıfta okuyan Burhan Güngör Gaziantep’te rahatsızlanarak, üniversitesinin tıp fakültesi hastanesine gitti. Baş ağrısı ve yüksek ateş şikâyetiyle gittiği hastanede acil tedavi gördükten sonra memleketi İskendurun’a döndü. Burada ağzından kan gelmesi sonrası Mustafa Kemal Üniversitesi tıp fakültesi hastanesine kaldırılan Burhan Güngör’e lösemi (kan kanseri) teşhisi kondu. Ailesine “sakın benim için ağlamayın” dedikten sonra hayatını kaybeden Burhan Güngör’ün genç yaşta ölümü, sevenlerini yasa boğdu. İskendurun esnaflarından olan Baba Musa Güngör, acı haberle yıkıldı.Modren evler mahellesindeki evine son kez getirilen genç için gözyaşları ve dualar arasında helallik istendi. 20 yaşında hayatını kaybeden Burhan Güngör, Belen Gedik Asri Mezarlığı’nda dualarla toprağa verildi.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNİN HAZİN SONU haberi 30.01.2013 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  85540  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 85540
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR