Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Brf Treyler
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj

Vali Lekesiz’den Özkaya’ya Geçmiş Olsun Ziyareti

Hatay Valisi Sayın M. Celalettin Lekesiz, TBMM Parti Meclisi eski Üyesi Zeki Özkaya’yı ortopedik rahatsızlığından dolayı tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.


Vali Lekesiz’den Özkaya’ya Geçmiş Olsun Ziyareti
Vali Lekesiz,  gerçekleşen ziyarette, İl Sağlık Müdürü Sebahattin Yılmaz ve Hastane Başhekimi İbrahim Yaman’dan Özkaya’nın sağlık durumu hakkında bilgi aldı.Özkaya’nın hastanede bulunan yakınları ile de bir süre sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Lekesiz, ‘Sayın Özkaya, eğitimden sağlığa, tarımdan turizme kadar pek çok alanda ilimize hizmet etmiş değerli bir hemşehrimizdir. İlimizin gelişimine katkı sunacak olan pek çok projeyi ilgili zeminlerde paylaşan, hayata geçirilmesi yönünde çaba gösteren ve çalışmalar yürüten değerli bir zattır. En kısa zamanda eski sağlığına kavuşarak aramıza dönmesini ümit ediyoruz.’ diye konuştu.

 

Vali Lekesiz’den Özkaya’ya Geçmiş Olsun Ziyareti haberi 18.03.2013 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  53530  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 53530
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR