Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj
Brf Treyler
İlhan Mobilya

BAŞKAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ

Anadolujet Bölgesel Uçuşlar Başkan Vekili İbrahim Doğan ve beraberindeki heyet, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

 Ziyarette Anadolujet Bölgesel Uçuşlar Başkan Vekili İbrahim Doğan’ın yanı sıra Hatay Satış Müdürü Mehmet Murat Gürçay ve Anadolujet Tanıtım-Pazarlama Koordinatörü Mustafa Cem Faikoğlu yer aldı.

Doğan, ziyarette, vatandaşların, yaz tarifesinin başladığı Nisan ayından itibaren, Türkiye’nin iç hatlarda en fazla noktasına uçuş düzenleyen Anadolujet ile daha fazla noktaya, daha fazla uçuşla seyahat etmek imkânı bulabileceğini söyledi. 1 Haziran 2013 tarihi itibariyle Ankara’nın yanı sıra İstanbul Sabiha Gökçen Hava Limanı’ndan da haftada yedi sefer sayısı ile gerek Anadolu’yu gerekse dünyayı Hatay ile buluşturacaklarını, şehrin turizm gelirlerine ve ekonomik gelişimine önemli katkı sağlayacaklarını ifade eden Doğan, “31 Mart 2013 tarihinden sonraki uçuşları için 49 TL promosyon fiyatıyla Hatay bileti satışlarına başlayan Anadolujet, önümüzdeki günlerde Hatay-Kıbrıs seferlerini Pazar hariç her gün düzenleyecek” dedi.

Yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Hatay’ın geçmişi, tarihi, doğal güzellikleri, arkeolojisi, kentsel yaşamı ile önemli değerlere ve potansiyellere sahip bir il olduğunu ifade etti. Turizm, seyahat ve iş amaçlı ilimize gelen ziyaretçi sayısının, her yıl bir önceki yıla göre artış gösterdiğini vurgulayan Başkan Savaş, şöyle devam etti; “İlimizi ziyaret eden misafirlerimizin büyük bir kısmı son yıllarda ülkemizin gelişmesine paralel olarak büyüyen havacılık sektörünün imkânlarını kullanarak bu seyahatleri gerçekleştirmektedirler. Anadolujet ilimize ve yurt içinde birçok noktaya düzenlemiş olduğu bölgesel uçuşlarda, Hatay’ın var olan değerlerini hava yolu ile seyahat eden yolcularına tanıtarak, ilimizin bu alanda gelişmesi ve tanınmasına önemli bir katkı sağlayacaktır.”

Ziyarette Anadolujet Bölgesel Uçuşlar Başkan Vekili İbrahim Doğan, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a Anadoluj?t'in uçak maketini hediye etti. Ziyarette Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş ve konuk heyet günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

 

BAŞKAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ haberi 19.03.2013 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  104815  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 104815
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR