Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

Türk Polis Teşkilatı'nın 168. Yıldönümü kutlama mesajı

    Emniyet Teşkilatının güncel ve acil sorunlarının çözüme kavuşturulması, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için hayati önem taşımaktadır.

Ülkemizin içinde bulunduğu sosyal ve ekonomik sorunlar suç oranını her geçen yıl artırmaktadır.                    Sosyal ve ekonomik değişimler sonucu ortaya çıkan yeni suç şekilleriyle toplumun huzuru bozulmaya başlamış, gençler arasında hızla yayılan şiddet endişe verici boyutlara gelmiştir. Bireye ve mala karşı işlenen suçlardaki hızlı artış karşısında polisimiz özlük hakları sorunları ve çalışma koşullarının zorluğuna rağmen üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirmeye çalışmaktadır.  
 
 
 Zor koşularda çalışan Emniyet Teşkilatı mensuplarımızın gösterdiği gayretin karşılığı, daha iyi şartlarda görev yapma imkânının sağlanmasıdır. Bu iyileştirmeler, Emniyet Teşkilatına yönelik bir lütuf değil, hak edilen bir durumun yerine getirilmesi olacaktır.

   10 Nisan Polis Günü sebebiyle Emniyet Teşkilatımızın 168. yıldönümünde fedakâr ve çalışkan mensuplarının bu özel gününü kutlar, halkın huzurunu sağlama gayreti sırasında hayatını kaybeden veya aramızdan ayrılmış emniyet şehitlerimize Allah'tan rahmet, Emniyet Müdürlüğü’müzün tüm çalışanlarına da sağlık ve mutluluk dilerim.

 

 

 

                                                                                      Dr.Süleyman UYAR

                                                                                      CHP İSK.İLÇE BŞK.

Türk Polis Teşkilatı'nın 168. Yıldönümü kutlama mesajı haberi 08.04.2013 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  40035  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 40035
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR