Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Olsan Ambalaj
Ekrem Tır
Brf Treyler
Semir Eraslan
İlhan Mobilya
Başak Sürücü Kursu

BİZ GAZETECİLER BU OYUNU BOZARIZ

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen ilimizde ve ülkemizde devam eden eylemleri değerlendirirken “Biz Gazeteciler, Bu Oyunu Bozarız” diyerek yüreklere su serpti.

Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nde yaptığı basın açıklamasında masum bir şekilde başlayan eylemlerin, provokatörlerin devreye girmesiyle amacını aştığına dikkat çeken Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yetişen konuşmalarını şöyle sürdürdü; “İstanbul Gezi Parkı’nda masum bir şekilde başlayarak, Türkiye’nin değişik yerlerinde yapılan eylemler, ilimizde de devam etmektedir. Ancak, masum bir şekilde başlayan bu eylemler provokatörlerin devreye girmesiyle amacını aşmaya başlamış ve bunun neticesinde çıkan olaylarda bir gencimiz maalesef hayatını kaybetmiştir. Abdullah Cömert adlı kardeşimize Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum.Biz gazeteciler olarak üzerimize büyük sorumluluklar düşüyor.
 Bugüne kadar yaptığımız gibi bugünden sonra da sorumluluk bilinci içerisinde haberler yapmak en büyük görevimiz olmalı. Halkımızı gerecek, sıkıntıya sokacak haberler yerine sağduyulu haberlere öncelik vermek birinci görevimiz olmalıdır. İlimizde oynanmak istenen oyunlara karşı hepimiz dimdik ayakta durmalıyız. Bizler burada hangi görüşten olursa olsun, hangi mezhepten olursa olsun, kardeşlik duygularımız içerisinde hareket etmeli ve bizlerin arasına nifak tohumu ekmek isteyenlerin yüzüne hep beraber tokat atmalıyız. Bizler burada gökkuşağının güzel renkleriyiz, hiçbir renk birbirinden ayrı düşünülemez. Bunu herkesin iyi bilmesi lazım. Bu ülke hepimizin, bu vatan hepimizin. Bunun bilinci içerisinde hareket ederek tüm halkımızı sağduyuya davet ediyor ve “Biz Gazeteciler, Bu Oyunu Bozarız” diyoruz.”diyerek sözlerini noktaladı.

BİZ GAZETECİLER BU OYUNU BOZARIZ haberi 06.06.2013 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  52150  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 52150
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR