Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
Ekrem Tır
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

Çelik-İş Sendikası'ndan Başkan Keskin'e Ziyaret

Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz gül, İSDEMİR ile toplu sözleşme görüşmelerinin devam ettiğini söyledi.

Çelik-İş Sendikası'ndan Başkan Keskin'e Ziyaret
Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl keskin 'i ziyaret eden Gül, Demir çelik  fabrikalarında çalışan işçilerin haklarını korumak için çalıştıklarını söyledi. Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül İSDEMİR'de yürütülen toplu sözleşme görüşmeleri hakkında bilgiler verdi. Gelinen noktada örgütlü  oldukları İskendurun Demir Çelik İşletmeleri'nde uzlaşma sağlanamazsa grevin kaçınılmaz olduğunu çarşamba günü yapacakları son mitingle muhataplarına son mesajı vereceklerini söyledi.Gül ayrıca, Dörtyol, İskendurun, Erzin ve bölge menfaatlerine olacak her türlü projede birlikte hareket edebileceklerini belirterek Başkan Keskin'in kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.
Belediye Başkanı Fadıl Keskin ise, kendisinin de eski bir İsdemir çalışanı ve sendika üyesi olduğunu belirtti. Keskin "Çelik-İş Sendikası'nın bölgede işçilerin haklarının koruma adını önemli görev ve misyon üstlenmektedir. Uzun yıllar beraber mücadele ettiğim ve eski bir üyesi olarak kendilerine çıkmış oldukları bu yolda başarılar diliyorum" dedi.

Çelik-İş Sendikası'ndan Başkan Keskin'e Ziyaret haberi 03.07.2013 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  55125  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 55125
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR