Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Brf Treyler
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj

HATAYSPOR YÖNETİMİ’NDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET

Hatayspor Kulüp Başkanı Jan Baram ve yönetim kurulu üyeleri Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette, Hatayspor Kulüp Başkanı Jan Baram ve Yönetim Kurulu Üyeleri Emir Kavvasoğlu, Mehmet Güçlü, Sadullah Ergin, Asaf Asfuroğlu, Hasan Kazar, Mustafa Çalışkan, İdari Menejer İbrahim Atakan, Teknik Direktör Ahmet Taşyürek hazır bulundu. Hatayspor Kulüp Başkanı Jan Baram, genç bir yönetimle iş başına geldiklerini ifade ederek, Başkan Savaş’ın bugüne dek Hatayspor’a olan katkılarını takdirle karşıladıklarını belirtti. Baram yaptığı konuşmada, “Futbol takımları belediyesiz olmaz. Desteğinize ihtiyacımız var. Lütfen desteğinizi bizden esirgemeyin. PTT 1.ligde takımımız yok ve büyük bir eksiklik. Bu eksikliği gidermeliyiz. Artık el ele vererek Hatayspor’u hak ettiği yere, bir üst lige taşımak zorundayız” dedi.

Hatayspor Kulüp Başkanı Jan Baram, Hatayspor’u üst lige çıkaracağına inandıkları Teknik adam Ahmet Taşyürek ile iki yıllık sözleşme imzaladıklarını dile getirdi ve transfer çalışmalarına başladıklarını söyledi. Başkan Baram ayrıca, yönetimde ve idarede profesyonel ekipler kurduklarını ve Hatayspor’un altyapısını da güçlendirmek için emin ellere teslim ettiklerini dile getirdi.
 
 
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Hatayspor yönetimine gelen genç ekibi tebrik ederek başarılar diledi. Başkan Savaş, bugüne kadar Hatayspor’a gerekli desteği verdiklerine dikkat çekerek, “Bundan sonra da desteğimiz imkânlarımız ölçüsünde devam edecektir. El ele vererek Hatayspor’u hak ettiği yere taşımak için çaba harcayacağız. Hatayspor’un başarılı olması ve şehrimizi 1.ligde temsil etmesi bizlere gurur verir. Bizim şu an Homend Antakya Kadın Basketbol Takımımız kısa zamanda adından söz ettirdi. Satranç takımımız Süper lige yükseldi, Sutopunda 3 sporcumuzu milli takıma verdik. 16 spor branşında faaliyet gösteriyoruz. Spora ve sporcuya olan desteğimiz ve başarılarımız artarak devam ediyor. Şehrimizin takımı olan Hatayspor’da başarıyı yakalamak için herkes taşın altına elini koymalı ve el birliği ile takımımızı hak ettiği yere taşımalıyız” dedi.Hatayspor yönetimine gelen Jan Baram ve ekibi, kısa süre önce takımın başına geçen Ahmet Taşyürek ile yola devam etme kararı aldı. Hatayspor ile iki yıllık anlaşmaya varan Teknik Direktör Ahmet Taşyürek, kendisini Hatayspor’a bağlayan 2 yıllık sözleşmeyi Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ın makamında imzaladı. Başkan Savaş, sözleşmeyi makamında imzalayan teknik adam Taşyürek’e başarılar diledi ve “Hatayspor’u 1.ligde görmek istiyoruz” dedi.

 

HATAYSPOR YÖNETİMİ’NDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET haberi 13.07.2013 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  41615  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 41615
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR