Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Ekrem Tır
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Olsan Ambalaj
Brf Treyler
Semir Eraslan

HESOB’dan Başkan Yavuz’a tebrik ziyareti

Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz ve beraberindeki heyet, 30 Mart yerel seçimlerin ardından Kırıkhan Belediye Başkanlığına seçilen Ayhan Yavuz’a tebrik ziyaretinde bulundu.

HESOB’dan Başkan Yavuz’a tebrik ziyareti
Dün Kırıkhan ilçesinde düzenlenen “Bölgesel İstişare Toplantısı” sonrası, esnafla birlikte Kırıkhan Belediyesi’ne giden Başkan Teksöz, Belediye Başkanlığına seçilen Ayhan Yavuz’u kutladı ve “Hayırlı olması” dileğinde bulundu.Teksöz, Kırıkhan Belediye Başkanlığına seçilen Ayhan Yavuz’un esnaf çocuğu olduğunu ve esnafın içerisinden geldiğini hatırlatarak, “Başkanımızın Kırıkhan’da esnafa sahip çıkacağına inanıyorum. Bundan da hiçbir şüphem yoktur. Ayrıca Kırıkhan’a da olumlu hizmetler yapacağını ümit ediyoruz. Kendisini kutluyor ve başarılar diliyoruz” dedi.Belediye Başkanı Yavuz da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ben bir esnaf çocuğuyum. Esnafımızın sıkıntılarını yakınen bilirim, onlara her zaman yardımcı olacağım. Sadece belediye hizmetleri yapmayacağız, esnafımızın, halkımızın sorunlarına da çözüm konusunda destek olacağız” dedi.Esnafın Kırıkhan Belediyesi’nden 10 milyon lira alacaklı olduğuna dikkati çeken Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, “Henüz yeni göreve başladım. Belediye’nin borç bilançosunu çıkarmaya çalışıyorum. Bu borçların başında esnafa olan borç geliyor. Bu borcu en kısa sürede ödeyeceğiz. Esnafımızın Belediye’den alacaklı olduğu 10 milyon lira üzerindeki parayı ödeme planı çıkararak, önümüzdeki günlerden itibaren ödemeye başlayacağız. Böylelikle hem esnafımızın bu sorununu çözmüş olacağız, hem de biz belediye olarak başımız dik olacak” diye konuştu.

HESOB’dan Başkan Yavuz’a tebrik ziyareti haberi 07.04.2014 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  74010  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 74010
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR