Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Brf Treyler
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj

Milli Eğitimspor liderliğini koruyor

U-19 yaş kategorisinde grubunda haftalardır liderliğini devam ettiren Milli Eğitimspor ligin bitmesine 2 hafta kala liderliğini koruyor.

Milli Eğitimspor liderliğini koruyor
Milli Eğitimspor liderliğini koruyor

     Konu ile ilgili açıklama yapan Milli Eğitimspor Eğitim koordinatörü Mete Cebesoy, şu açıklamalarda bulundu: “Bizim açımızdan çok önemli maçlara çıkıyoruz.. İlk yapacağımız iş soğukkanlı, temkinli ve dikkatli olmaktır. Futbol oynamak, bunu yaparken bir seyir zevki bırakmak, ofansif oyun oynamaları futbol adına güzel görüntülerdir.  En son oynadığımız Uğurdalspor ile olan müsabakada, her iki takım futbolcularının mücadele performanslarından ve fairplay çerçevesinde hareket etmelerinden dolayı onları kutluyorum. Maçtan sonra takımımızı tebrik eden Uğurdalspor Teknik Direktörü Murat Taşcı'yı tebrik ediyorum. Yeni kurulan bir takım olmasının yanında futbolculara hem futbol hem de kişisel gelişim açısından çok şeyler verilmiş. Bence futbolda, sporda galibiyete leke getirecek konumlardan futbolcularımızı ve camiamızı koruyacak etkili eğitimlerle topluma kolektif insanları kazandırmalıyız.  Şampiyonluk; camia bireylerinin disiplinli olması, inanmak ve istikrar ile elde edilebilir kanaatindeyim. Eminim bizim takımımız bunu yapabilecek kapasitede. Kalan haftalar bizim açımızdan daha çok önem kazanmıştır. Artık zoru başarmak istiyoruz.”

Milli Eğitimspor liderliğini koruyor haberi 01.05.2014 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  36415  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 36415
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR