Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

BEYZA PİLİǒTEN UÇURTMA ŞENLİĞİ

Beyza Piliç her yıl geleneksel hale getirdiği uçurtma şenliği Hatay programı, kuruma ait Sinokrot çiftliğinde gerçekleşti.

BEYZA PİLİǒTEN UÇURTMA ŞENLİĞİ

Personel, müşteri ve ailelerin kaynaşması amacıyla düzenlenen şenliğe ilgi yoğun oldu. Sinokrot damızlık tesislerindeki şenlikte çocuklar doyasıya eğlenirken,  aileler bir yandan tavukların nasıl yetiştirildiğini yakından görme imkânı buldu.  Şenlikte bir açıklama yapan Beyza Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Necmettin Çalışkan, “Gençlerimizi ve çocuklarımızı bir nebzede olsa dijital ortamlardan uzak tutmak, doğayla buluşturmak ve geleneksel kültürümüze yer vermek adına böyle bir program düzenledikleri söyledi ve katılan herkese gönülden teşekkür ediyorum” dedi.Etkinlikte Beyza Piliç ekmek köfte ikramının ardından çocuklar büyüklerinin eşliğinde uçurtmalarını havalandırdı hoşça vakit geçirdiler.

 

BEYZA PİLİǒTEN UÇURTMA ŞENLİĞİ haberi 10.06.2014 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  46075  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 46075
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR