Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
İlhan Mobilya
Brf Treyler
Olsan Ambalaj
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
Ekrem Tır

BEYZA TÜRKİYE’NİN İLK 350’SİNDE

İstanbul Sanayi Odası tarafından geleneksel olarak açıklanan Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu raporunda Beyza Piliç’e bağlı Akyem A.Ş. bu yıl 344. Büyük kuruluş oldu.

Geçtiğimiz yıl 380. Sırada yer alan firma bu yıl basamak yükselterek 384. Oldu.Başta piliç eti olmak üzere soya yağı, et kemik unu, civciv, yumurta ve yem üretimi ile yayıncılık, ihracat ve perakende gıda zinciri alanlarında faaliyet gösteren Beyza piliç Akdeniz bölge illerinde faaliyet gösteriyor. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi ve Beyza Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Necmettin ÇALIŞKAN konuyla ilgili yaptığı açıklamada, açıklanan sıralamanın kendileri için sevindirici olduğunu, ancak araştırmanın karlılık değil üretimden satış cirosu esas alınarak hazırlandığı söyledi. Çalışkan “Bu nedenle karlılık anlamında yükseliş değil; aksine büyük bir düşüş söz konusudur. Son yıllarda bölgemizde yaşanan olumsuzluklar nedeniyle komşu ülkelerde duraksayan üretim neticesinde o bölgelere yapılan ihracat sebebiyle bir yükseliş söz konudur.Bu sonuç bizi şımartmayacak; aksine çalışma azmimizi kamçılayacaktır. Bu topraklara karşı sorumluluklarının bilincinde davranan bir şirket olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarımızı sürdüreceğiz.Bu neticenin elde edilmesinde emeği geçen başta çalışanlarımız olmak üzere dostlarımıza ve tüketici kitlemize şükranlarımı sunuyorum.

 

BEYZA TÜRKİYE’NİN İLK 350’SİNDE haberi 10.07.2014 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  34780  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 34780
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR