Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Ekrem Tır
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Olsan Ambalaj
Brf Treyler
Semir Eraslan

VERGİ DAİRESİ BAŞKANI GÜNAY, 50 YILLIK MÜKELLEFE TEŞEKKÜR BELGESİ VERDİ

Vergi Dairesi Başkanı Fehmi Günay, Kırıkhan ilçesinde 50 yıldır vergi mükellefi olan esnafa teşekkür belgesi verdi. 

Günay, Kırıkhan Vergi Dairesi Müdürü Sultan Çalış ve diğer üst düzey yönetici ve memurları ziyaretinde yaptığı konuşmada, vergi dairesi çalışanlarının özveriyle görev yaptıklarını söyledi.
     Bu ziyaretin ardından esnafla sohbet eden Günay, 50 yıldır vergi mükellefi olan Hasan Uçak'a teşekkür belgesi vererek şunları kaydetti:
     ''Bir esnafın aralıksız 50 yıldan bu yana vergi mükellefi olması bizleri duygulandırıyor. Bu gayretlerinden dolayı duyarlı mükellefleri kutluyorum. Bu gibi mükellefler devletin çınarları konumundadır. Vergi, devletimizin en önemli gelir kaynağıdır. Kazandıklarımızdan bir kısmını devlete vergi verdiğimizde, sağlık, adalet, güvenlik ve her türlü hizmet olarak vatandaşlara geri dönmektedir. Devletimizi bir aile olarak düşündüğünüz zaman,bir geliri, bir bütçesi ve giderleri var. Hepimizin daha güçlü bir ülke için çalışmamız, üretmemiz, istihdam oluşturmamız lazım. Devletimizin de hizmetlerini yapabilmesi için vergileri vermemiz gerekiyor.'' 

VERGİ DAİRESİ BAŞKANI GÜNAY, 50 YILLIK MÜKELLEFE TEŞEKKÜR BELGESİ VERDİ haberi 17.11.2010 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  73575  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 73575
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR