Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Ekrem Tır
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
Olsan Ambalaj
Brf Treyler

DAHA YEŞİL BİR ANTAKYA İÇİN

Antakya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri daha yeşil bir Antakya için harıl harıl çalışarak hizmet veriyor.

DAHA YEŞİL BİR ANTAKYA İÇİN
Antakya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri kent genelinde park ve yeşil alanların bakım ve sulama çalışmalarını periyodik olarak sürdürerek, kış aylarına yaklaştığımız şu günlerde vatandaşların ilgi gösterdiği parklarımızı güzelleştirmeye devam ediyor.Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci daha yeşil bir Antakya için yeşil alanlarımızın korunması ve düzenli olarak bakımının yapılmasına önem verdiklerini belirttiği açıklamasında; “ Antakya’mızın daha yeşil bir kent olabilmesi için Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizle birlikte büyük bir gayretle çalışıyoruz. Şehrimizin en çok ihtiyaçlarından olan yeşil alanlarımızın bakımı, korunması ve arttırılmasına yönelik çalışmalarımızda, parklarımızda bulunan ağaçların budanması, çimlerin biçilmesi, havuzlarımızın temizlenmesi, yeşil alanlarımızın sulanması gibi hizmetlerimizi aralıksız olarak sürdürüyoruz. Yeşil alanlarımız, kentimizin can damarlarındandır. Antakya’mızın akciğerleri olan parklarımızı koruyarak, vatandaşlarımızın rahat nefes alabileceği alanlar sağlamak Antakya Belediyesi olarak öncelikli görevlerimizdendir. Ancak park, bahçe ve yeşil alanların bakımını yapmak her ne kadar Antakya Belediyesi olarak bizlerin görevi ise, bu alanlarımızı korumak da vatandaşlarımızın takdiridir. İnsan doğayı severse, yaşadığı kentin güzelliklerini korur, sahip çıkar. Antakya Belediyesi olarak emek ve masraf sarf ederek güzelleştirdiğimiz kentimize,bu düşünceden yola çıkarak, vatandaşlarımızın koruyacağından ve sahip çıkacağından eminim. Antakya halkı bu konuda duyarlıdır.
 

DAHA YEŞİL BİR ANTAKYA İÇİN haberi 24.09.2014 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  38305  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 38305
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR