Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Başak Sürücü Kursu
Olsan Ambalaj
Brf Treyler
Semir Eraslan
Ekrem Tır
İlhan Mobilya

CAMİ VE İBADETHANE TEMİZLİĞİ İÇİN PERSONELLERE ÖZEL EĞİTİM

 Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, cami ve ibadethane temizliklerinde görev alan personellere özel eğitim vererek, bu kutsal mekânlara gösterilmesi gereken özeni anlattı.

CAMİ VE İBADETHANE TEMİZLİĞİ İÇİN PERSONELLERE ÖZEL EĞİTİM
Antakya Belediyesinden yapılan açıklamaya göre Cami ve ibadethane temizliklerinde kullanılmak üzere alınan temizlik araçlarının, uygun ve verimli şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla personele eğitim verildi. Açıklamada şunlar kaydedildi; “ Kutsal mekânlarımız olan cami ve ibadethanelerimizin temizliğine, Antakya Belediyesi olarak gereken özeni gösteriyoruz. Bu özen doğrultusunda, ibadethanelerimizin temizliği için alınan temizlik araçlarımızın, doğru ve verimli kullanılabilmesini sağlamak amacıyla, bu noktalarda görev yapan personellerimize uygulamalı eğitim düzenliyoruz. Böylece personelimiz, bu mekânlar için alınan özel araçlarla hem daha rahat hizmet edecek hem de daha temiz bir ortam sağlayacaklar.”

CAMİ VE İBADETHANE TEMİZLİĞİ İÇİN PERSONELLERE ÖZEL EĞİTİM haberi 04.11.2014 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  47185  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 47185
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR