Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Brf Treyler
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj

SP Hatay İl Gençlik Kolları Başkanlığı'nda devir teslim

Saadet Partisi Hatay İl Gençlik Kolları Başkanlığı'nda devir teslim.

Saadet Partisi Hatay İl Gençlik Kolları Başkanlığı olarak cumartesi günü yapılan devir teslim töreni ve gençlik kolları toplantısı Saadet Partisi Gençlik Kolları 6. bölge sorumlusu Ahmet BEYAZ'ın katılımıyla gerçekleştirildi. SP Hatay gençlik kolları eski başkanı Mehmet Ali AKSOY görevini Galip ÇAKMAK'a devretti. Mehmet Ali AKSOY "3 yılı aşkın şerefle sürdürmüş olduğum Saadet Partisi Hatay İl Gençlik Kolları Başkanlığını devretmiş bulunmaktayım.Bu süreçte benden desteğini esirgemeyen tüm kardeşlerimden Allah razı olsun. Varsa kırdıklarımız haklarını helal etsin.Hiçbir zaman şahsi meselelerimi davamıza karştırmadım. Ne yaptıysam davam ve Allah rızası için yaptım.Bundan sonra görevi devrettiğimiz Galip Çakmak ve genç kardeşlerimizin Allah yardımcısı olsun görevi devretmemiz davayı bıraktığımız anlamına gelmez.Son nefesimize kadar Milli Görüşçü kalabilmeyi rabbim bizlere nasip etsin." diyerek kendisinin görevini devrettiği ancak Milli Görüş davasında sürekli iç içe olacağını ifade etti.
 
 Bölge sorumlusu Ahmet BEYAZ "ülkemizin maddi ve manevi kaostan ancak ve ancak Milli Görüş şuuruyla çıkacağını ve gençliğimizin şuurlanmasında en büyük etkenin Saadet gençliği tarafından olacağını, bundan dolayı görev alan kardeşlerimizin pürdikkat şuur bilincinde görevlerini yapmaya gayret göstermesi gerektiğini belirterek sözü görevi devralan Galip ÇAKMAK'a bıraktı. Galip ÇAKMAK " bana bu görevi layık gören öncelikle SP İl Başkanımız Mustafa EGE, SP eski il başkanımız Necmettin ÇALIŞKAN ve partimizin il yönetiminde bulunan büyüklerimize şükranlarımızı sunuyorum. Bana bu görev verilmeden önce de Milli Görüş şuurunu taşıma bilinciyle hareket ediyordum. Ancak bana verilen bu görevle hareket alanımın ve sorumluluğumun büyüklüğünü anlamış bulunmaktayım. Başta Hatayımızın ve ülkemizin gençliği maddi ve manevi çöküntü içindedir. İlk olarak manevi çöküntüyü gidermeye çalışıp akabinde maddi refahıda sağlamamız gerekmektedir. Bizler Milli Görüş şuuruyla şuurlandık ve ülkemizdeki maddi ve manevi çöküntüyü düzeltmek için bu yola başkoyduk. Allahın izniyle son nefesimi verene kadar görev verilsin verilmesin bu şuurla hareket edeceğime söz  veriyorum. Allah beni ve bizleri bu şuurdan ayrımasın. Bugün bu toplantıya katılan kardeşlerimden Allah razı olsun." diyerek konuşmasını sona erdirdi. 

SP Hatay İl Gençlik Kolları Başkanlığı'nda devir teslim haberi 17.11.2014 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  19895  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 19895
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR