Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Brf Treyler
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj

ÖĞRENCİLER İNGİLTERE GEZİSİNDEN DÖNDÜ?

Şehit Ayhan Say Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri Avrupa birliği comenius projesi kapsamında İngiltere toplantısına katılarak yurda döndü.

Şehit Ayhan Say Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri 24-30 Kasım tarihleri arasında İngiltere’nin Birmingham şehrinde yapılan Avrupa Birliği comenius projesi toplantısına katılarak yurda döndü. Ev sahipliğini İngiltere’nin yaptığı ‘Water ıs so essential-be water wise’ (su ve su kaynaklarının kullanımı) adlı proje toplantısına Türkiye’yi temsilen Şehit Ayhan Say Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri ve Almanya, İspanya, Fransa, İsviçre‘nin çeşitli okullarından öğretmen ve öğrenciler katıldı. Toplantıda su ve su kaynaklarının kullanımı üzerinde incelemeler yapıldı. İlk toplantı İsviçre’nin Wetzikon şehrinde geçtiğimiz mart ayında yaptıktan sonra ikinci  toplantı 27-30 kasım tarihleri arasında İngiltere’nin Birmingham şehrinin Bournville College’inde gerçekleştirildi. Bölgesel barajlar gezildi. Dere sularından öğrenciler laboratuarlarda tahlil yaptılar. Su ile elde edilen enerjiden yazın soğutma kışın ısınma sistemleri incelendi. Şehir su şebekesinin şehre pompalandığı sistem ve tesisler incelendi. Turistik geziler kapsamında Stratford şehrinde Shakespeare’in yaşadığı ev ve müze de ziyaret edildi.

Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL(Hatay),(DHA)

ÖĞRENCİLER İNGİLTERE GEZİSİNDEN DÖNDÜ? haberi 12.12.2014 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  21670  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 21670
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR