Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
İlhan Mobilya
Olsan Ambalaj
Başak Sürücü Kursu
Semir Eraslan
Ekrem Tır
Brf Treyler

ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DUR DURAK BİLMİYOR

Altyapı ve üstyapı hizmetlerinde hız kesmeyen Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Fen İşleri Daire Başkanlığı, Samandağ ilçesinde ve Karlısu'yu Antakya'ya bağlayan mahalle yolunda asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.

ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DUR DURAK BİLMİYOR

HBB Asfaltlama ekipleri, 8600 metre asfaltın döküleceği Samandağ'ın işlek caddelerinden olan Akdeniz Caddesi'ne şimdiye kadar 430 mt, Ulubatlı Hasan Caddesi'ne ise 640 metre asfalt döktü. 34 personelin yer aldığı bu çalışmalarda  2 adet finişer, 3 adet silindir, 13 adet kamyon, 1 adet greyder, 2 adet eskavatör, 1 adet jcb aracı görev alıyor.Samandağ'daki çalışmaların dışında Antakya'ya bağlı Karlısu Mahallesi'nde de asfaltlama çalışmalarını devam ettiren ekipler 2200 metre uzunluğundaki yola asfalt dökecek. Karlısu'daki çalışmalarda ise 16 personel yer alırken, 1 kamyon, 1 greyder, 1 finişer, 1 asfalt silindiri, 1 jcb, 1 toprak silindiri, 1 vuhil görev alıyor.

 

ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DUR DURAK BİLMİYOR haberi 19.12.2014 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  33645  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 33645
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR