Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
İlhan Mobilya
Olsan Ambalaj
Başak Sürücü Kursu
Semir Eraslan
Ekrem Tır
Brf Treyler

GÜNIŞIĞI PROGRAMI 11 YAŞINDA

Gazeteci Mithat Öztürk'ün Hazırlayıp-Sunduğu ‘GÜNIŞIĞI’ Adlı Radyo Gündem Programı, 10.Yayın Yılını Geride Bırakıp 11.Yayın Yılına Girdi.

 Günışığı radyo gündem programı, Antakya merkezde yayın yapan Show Grubu Radyoları üzerinden aynı anda ortak ve canlı yayın olarak, gerek Hatay ve bölgesine, gerekse de İnternet yoluyla yurtiçi ve yurtdışına ulaşıyor.Yayın özelliği açısından Türkiye’de ilk ve tek radyo gündem programı olma özelliğini sürdürüyor…(3 ila 10 radyoda aynı anda ortak ve canlı olarak yayınlanan program olması),(10 yıl boyunca her hafta yayında olması),v.d ‘GÜNIŞIĞI’ programının yapımcısı ve sunucusu gazeteci Mithat Öztürk, yaptığı yazılı basın açıklamasında şu görüşleri kaydetti: “Düşünce ve ifade özgürlüğü adına olsun, sosyo-ekonomik, politik ve toplumsal sorunları bir bütün olarak gündeme taşımak olsun, sorumlu toplumsal yayıncılık adına olsun ‘GÜNIŞIĞI’ radyo gündem programı bir görev üstlenmiştir.Ayrıca bir o kadar, ilkeli, seviyeli, dürüst, objektif, gerçek ve dobra dobra yayın anlayışı içerisindedir. Bugüne kadar gerçekleştirilen 1500'e yakın programla her kesimin; İşiten kulağı, gören gözü ve hisseden yüreği olmaya çalıştık. Programlarımızda; Başta Hatay bölgesi sorunları olmak üzere, Ülkemizin de içinde bulunduğu sorunları da masaya yatırdık. Çözüm veya alternatif önerileri de paylaştık.Yurttaşlarımızın bir nebzede olsa sesi soluğu olduysak, işitsel yayıncılık alanında özellikle radyo dostu olduysak, bir o kadar da radyoların dinlenmesine ön ayak olduysak ve toplumsal görev-sorumluluğumuzu yerine getirdiysek ne mutlu bize!... Özetle bu yeni yaşımızda, yayıncılık noktasında ‘GÜNIŞIĞI’ adlı radyo programımızın dinleyicilerimize ulaşmasında emeği geçen herkese minnettarız” ifadelerini kullandı.
 

                                                

 

GÜNIŞIĞI PROGRAMI 11 YAŞINDA haberi 13.01.2015 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  16455  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 16455
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR