Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

Vekil ERYILMAZ GÜNIŞIĞI’NDA KONUŞACAK

Gazeteci Mithat ÖZTÜRK’ÜN Hazırlayıp_Sunduğu GÜNIŞIĞI Radyo Gündem Programı; 11. Yayın Yılında da Her Zaman Olduğu Gibi Yine Dopdolu, Yine Dobra-Dobra Programlarla İşiten Kulağınız, Gören Gözünüz ve Hisseden Yüreğiniz Olmaya Devam Ediyor...

Program danışmanı ve editörü Melike KAYNAKÇI’NIN verdiği bilgiye göre:    ‘’Günışığı radyo gündem programında bu hafta;Türkiye Gündemindeki Son Siyasi ve Ekonomik Gelişmeleri, Yaklaşan 2015 Milletvekili Seçimleri, Hatay’daki Sorunları ve Diğer Konuları Konuşmak Üzere;23  Ocak 2015 Cuma günü saat:17:05'ten itibaren,‘’CHP HATAY Milletvekili Refik ERYILMAZ ‘’ canlı yayın söyleşi konuğu olacak...Günışığı radyo gündem programı,Hatay SHOW Grubu Radyolarından (89.2 Akdeniz radyo, 90.7 Dost radyo ve 97.3 Süper SHOW radyo ) ile www.mazmanmedya.com’dan  aynı anda  ORTAK ve CANLI yayın olarak dinlenilebilecektir.
Soru ve görüşler,''0 326 214 37 37'' onlu telefondan iletilebilecektir.’’Dedi.

Vekil ERYILMAZ GÜNIŞIĞI’NDA KONUŞACAK haberi 22.01.2015 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  33655  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 33655
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR