Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

YENİ DEVLET HASTANESİ ÇÖZÜM PROJELERİ?

Bask Hatay İl Temsilciliği Onursal Başkanı Metin YILMAZ “ Zaman çözüm projeleri ile halka hizmet zamanıdır” dedi.

YILMAZ Açıklamasında; “ Bilindiği üzere ilimize yapılan 750 Yataklı Devlet Hastanesi ile ilgili gördüğümüz aksaklıları daha önce kamuoyuyla paylaşmıştık. Arık hastanemiz bitmek üzere ve biz tespit edilen sorunları çözüme kavuşturup biran önce Hatay halkımızın hizmetine sunma noktasında sorumlu sendikacılık örneği gösterme mamacındayız. Bunun ilk adımı olarak mevcut bulunan hastanemizde yaşanan su sorunun yeni hastanemizde yaşanması ve halkımızın telafisi olmayan sonuçları ortaya çıkmaması için ilk projemizi hayata geçiriyoruz” dedi.
 
YILMAZ Açıklamasının Devamında;“Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Lütfü SAVAŞ, HATSU Genel Müdürümüz İsamettin Bey, Kamu Hastaneler Birliği Başkanımız Ömer AKIN, Antakya Devlet Hastanesi Yöneticimiz Bayram KERKEZ ve BASK Hatay İl Temsilcimiz Abdullah GÜL ile ortaklı hareket ettik. Ve çözüm projelerimizden biri olan hastanemiz için 180 m derinliğinde saniyede 25 lt su hacmine sahip bir sondaj çalışmasını HATSU ile birlikte gerçekleştirdik. Tüm Hatay halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Bu anlamda emeği geçen tüm yöneticilerimiz ve işçi kardeşlerimiz bizim takdirimizi kazanmıştır” dedi.YILMAZ Açıklamasının Sonunda;“ Biz her zaman sendikacılığın sadece muhalefet olmak değil çözüm odaklı projelerle yönetici çalışan arasında bir köprü vazifesi kurup sorunları tamamıyla ortadan kaldırılması ilkesi ile hareket ettik. Bu anlayışla da devam edeceğiz. Tüm Hatay halkına saygılarımla” dedi.

   Metin YILMAZ

BASK HATAY İL TEMSİLCİLİĞİ

YENİ DEVLET HASTANESİ ÇÖZÜM PROJELERİ? haberi 16.02.2015 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  11945  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 11945
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR