Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Ekrem Tır
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Olsan Ambalaj
Brf Treyler
Semir Eraslan

CHP Antakya üniversite komisyonu kuruldu

Üniversitede örgütlenme çalışmaları kapsamında Antakya üniversite komisyonumuzu kurduk ve ilk toplantımızı gerçekleştirdik.

Antakya üniversite komisyon Başkanlığına Ömer Özgür Beyazın seçildiği ilk toplantıda gençlerin ülkenin geleceği için artık ellerini taşın altına koymaları gerektiğinin fikri hakimdi. Antakya kadın kollarının da destek verdiği toplantıda konuyla ilgili açıklama yapan Antakya gençlik kolları başkanı Ümit Kutlu artık gençlerin sesinin yükselmesi gerektiğini söylerken umut dolu yarınlar ancak gençlerin el vermesiyle yeşerir. Gençler siyaset yapmaktan korkmamalı. Tarihi bir seçimin yaklaştığını söyleyen ümit kutlu bu seçimde gençlere büyük iş düşüyor AKP karanlığını ya meşalelerimizle yok edeceğiz yada bu karanlıkta yaşamaya devam edeceğiz. Her geçen gün AKP’nin baskısını daha fazla hissettiğimiz bu günlerde kendini padişah zannedenleri tahtından indirmek her gencin boynunun borcu olmalıdır. Bizlere Mustafa kemal Atatürk’ün emanet ettiği bu ülke sahipsiz değildir.
 Bizler bu seçimle birlikte bir kurtuluş mücadelesi vereceğiz nasıl kurtuluş ve Çanakkale savaşında Birlik ve beraberlik içinde emperyalizme yani yedi düvele boyun eğdirdiysek emperyalizmin uşağı olmuş bu hükümete’de haydi haydi boyun eğdiririz yeter ki kenetlenelim kadını genci yaşlısı inanalım. Ülkemize musallat olmuş adı ak kendisi kara zihniyet bu seçimle birlikte gençlerin inançlarında boğulacaktır. Bizler korkma diye başlayan istiklal marşının sahipleriyiz tarih boyunca hiçbir dayatma ve baskıya boyun eğmedik eğmeyeceğiz. Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi geldikleri gibi giderler. Onlarda tıpkı geldikleri gibi bu seçimde sandıklarda yok olup gidecekler.Son olarak gençlere seslenen Antakya gençlik kolları başkanı ümit kutlu haydi gençler ülkemizin aydınlık geleceği için sende çalış senin de umut dolu yarınlara katkın olsun diye söyleyerek gençleri cumhuriyet halk partisi çatısı altında mücadeleye davet etti.

CHP Antakya üniversite komisyonu kuruldu haberi 03.03.2015 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  8465  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 8465
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR