Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Brf Treyler
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj

CHP Kadın ve Gençlik Kolları atakta

CHP Belen Gençlik Kolları ve Kadın Kolları, Belen çarşı esnaflarını ziyaret etti.Ziyaret ettiği esnaflara hayırlı kazançlar dileyerek 7 Haziran seçimleri için destek istedi.

 

CHP Belen Kadın Kolları Başkanı Yüksel Evren, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Çerçikaya ve İlçe Gençlik – Kadın Kolları Yönetimi, Belen’in alt ve üst çarşıdaki esnaflarını ziyaret ederek yarın açılışı gerçekleşecek olan Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin dev sosyal projesinin Belen ayağı Belen Sosyal Market'in açılışına davet etti. Tüm Hatay’ın rahatsız olduğu ve şu an gündemde ki HATSU'nun su zammı hakkındaki asılsız dedikodulara son vermek için her esnafa ve bütün vatandaşlara bildiri dağıttı.Dağıtılan bildirilerde sadece su zammıyla alakalı olmadığını söyleyen Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Çerçikaya; “vatandaşlarımız yanlış bilinçlendiriliyor. Yerel seçimlerde seçimi kazanan Belen dahil bir çok belediyenin, vatandaşlarımıza aslı olmayan SMS’ler yollaması üzerine, bizlerde vatandaşlarımızı doğru bilinçlendirmek için ziyaretler gerçekleştirip bildiri dağıttık. H. B. B.(Hatay Büyükşehir Belediyesi)’nin 14 ilçenin içme suyu şebekesini yenileyeceği ve tüm mahallelere kanalizasyon sisteminin geleceği tarihlerin basılı olduğu bildirileri de dağıtıyoruz.” dedi. 

CHP Kadın ve Gençlik Kolları atakta haberi 05.06.2015 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu tarafından  eklenmiş olup  1650  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 1650
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR