Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
İlhan Mobilya
Olsan Ambalaj
Başak Sürücü Kursu
Semir Eraslan
Ekrem Tır
Brf Treyler

AKDENİZ EĞİTİM KURUMLARI İLK MEZUNLARINI VERDİ

Dershanecilikten Özel Okula dönüşüm sürecinde Hatay’ da ilk olan Akdeniz Eğitim Kurumları dün yapılan törenle ilk mezunlarını verdi.

AKDENİZ EĞİTİM KURUMLARI İLK MEZUNLARINI VERDİ
Özel Akdeniz Lisesi ve Özel Hızır Sağlık Meslek Lisesinde düzenlenen törenlerde okul birincileri takdir belgelerini aldı.Dönüşüm sürecini hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlayan Akdeniz Eğitim Kurumları kurucusu Kadir Gök mezuniyet sevincini Özel Akdeniz Lisesi öğrencileriyle birlikte yaşadı.Özel Hızır Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Süreyya Genç’te yaptığı açıklamada; “2014-2015 eğitim öğretim yılını 15 öğretmen ve 106 öğrenciyle başarılı bir şekilde tamamladık. Önümüzdeki yıldan itibaren bu yıl üçüncü sınıfa geçen öğrencilerimiz staj uygulamasına başlayacaklar. Sağlık sektöründe görev alacak olan öğrencilerimizin “Önce İnsan” bilinciyle yetişmeleri için bizler üzerimize düşeni yaparken bu hususta öğrencilerimizin gösterdiği duyarlılık ise bizleri ayrıca memnun etmekte. Yavrularımızın yaz tatilini en verimli şekilde değerlendirmelerini ve bolca dinlenmelerini tavsiye ediyorum” dedi.  

AKDENİZ EĞİTİM KURUMLARI İLK MEZUNLARINI VERDİ haberi 12.06.2015 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından  eklenmiş olup  1495  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 1495
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR