Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

KOOPERATİF BAŞKANI İLHAN GÜLŞEN DEFNEDİLDİ.‏

Samandağ Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İlhan Gülşen (52)  Yeni Mahalle Asri Mezarlığında  gözyaşları arasında toprağa verildi. 

KOOPERATİF BAŞKANI İLHAN GÜLŞEN DEFNEDİLDİ.‏
Gülşen’nin cenazesine, ailesi, yakınları, dostları, sevenleri,  Hatay Milletvekili  Serkan Topal, Belediye  Başkanı Mithat Nehir, Hatay eski  Milletvekilleri Fuat Çay, Refik Eryılmaz, sivil toplum kuruluş ve siyasi  parti temsilcileri, mahalle muhtarları, belediye başkan yardımcıları M.Ali Kamacı,Mehmet Yıldız , belediye meclis üyeleri, Hıristiyan cemaat başkanı Dr. Dimyan Emektaş, işadamı Mahir Hilenoğlu, banka müdür ve personeli, daire müdürleri ve her kesimden çok sayıda kişi katıldı. Evli ve 3 çocuk babası olan Gülşen’in ölümü bütyük üzüntü yarattı. Bilindiği üzere Gülşen’in  6 gün önce cesedi  Cemal Gürsel mahallesinde bulunan bir bahçede bulunmuştu. Ardından inceleme için Adana Adli Tıp Kurumuna gönderilmişti. Gülşen’nin ölümü ile ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü kaydedildi

KOOPERATİF BAŞKANI İLHAN GÜLŞEN DEFNEDİLDİ.‏ haberi 16.11.2015 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından  eklenmiş olup  2350  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 2350
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR