Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj
Semir Eraslan
Brf Treyler

ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN SORUMLULUK PROJESİ‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), sosyal sorumluluk projeleri ile hemşehrilerine her konuda destek olmaya devam ediyor. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın bilhassa önem verdiği ve yapılması yönünde büyük teşviklerde bulunduğu sosyal sorumluluk projelerinin sonuncusu, çocukların olmazsa olmaz eğlencesi oyuncakların toparlanarak her kesimden çocuğa ulaştırılmasını sağlayacak “Sahipsiz Oyuncak, Oyuncaksız Çocuk Kalmasın” projesi oldu.

İmkansızlıklardan ötürü oyuncaklara ulaşamayan özellikle ihtiyaç sahibi ve kimsesiz çocukların HBB eliyle oyuncaklara kavuşturulması ile ilgili başlatılan projeye destek çığ gibi büyüyor.Gelişim çağındaki çocukların çevrelerini daha kolay kavramalarını sağlayan, okula başlama sürecinde yaşamaları muhtemel olan adaptasyon problemlerini en aza indiren ve aynı zamanda eğlendiren oyuncakların çocuklarla buluşturulması için kullanılmış veyahut yeni oyuncakları kısa adı HATMEK olan Hatay Mesleki Eğitim Kursları’nda görevli personele teslim etmeye başlayan vatandaşlar, Başkan Savaş’ın teşvikleri ile başlatılan bu anlamlı ve bir o kadar da duyarlı proje için teşekkürlerini ilettiler.  HATMEK’ personelleri tarafında teslim alınan oyuncakların sürpriz hediyelik paketler haline getirilerek çocuklara teslim edileceği öğrenilirken, elde edilen oyuncakların HBB Sosyal Marketler eliyle ihtiyaç sahibi ve kimsesiz çocuklara ulaştırılacağı kaydedildi. Geleceğimiz olan çocuklarımızın gelişimine verdiği önemi sosyal ve kültürel aktivitelerle ortaya koyan HBB, bu müstesna proje ile hiçbir çocuğun oyuncaksız büyümemesini ve çocukların yüzlerinde her zaman görülmesi temenni edilen gülümsemeyi hakim kılmak istiyor.

ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN SORUMLULUK PROJESİ‏ haberi 23.12.2015 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından  eklenmiş olup  1050  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 1050
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR