Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Ekrem Tır
Brf Treyler
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
Olsan Ambalaj

İSKENDERUN'DA ÇUKUROVA BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISI

ÇUKUROVA BELEDİYELER BİRLİĞİ BAŞKANI ÖZCAN: ''BİRLİĞİN AMACI BÖLGEYİ DAHA DA CANLANDIRMAKTIR''

Çukurova Belediyeler Birliğine üye belediye başkanları, Mersin Büyükşehir Belediyesi Belediye Başkanı Macit Özcan Başkanlığında, İskenderun Belediyesinde toplandı.
     Çukurova Belediyeler Birliği ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Macit Özcan, İskenderun Belediyesi Toplantı Salonundaki toplantının açılışında, birliğin amacının, üye belediyelerin sorunlarını öğrenip, çözüm aşamasında yardımcı olmak, fikir alışverişinde bulunmak ve bölgeyi daha da canlandırmak olduğunu kaydetti.
     Bu amaçla toplantılarını her defasında değişik bir şehirde yaptıklarını belirten Özcan, ''Birlik olarak üye belediyelerin, değişen mevzuat ve yasalar konusunda bilgilendirilmesi amacıyla toplantı ve seminerlerin de devam ediyor. Bu tür bilgilendirme toplantıları önümüzdeki süreçte de devam edecek'' dedi.
     Toplantı daha sonra, basına kapalı olarak devam etti.
     Toplantı sonrası İskenderun Belediyesi Başkanı Yusuf Civelek, Özcan'a bir anı tabağı sundu. Çukurova Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Ümmük Büyükikiz de Civelek'e ''Açıklamalı ve İçtihatlı Belediye Kanunu'' adlı bir cilt kitap hediye etti.
     Toplantının ardından Civelek, konuklara bir yemek verdi.
     Toplantıya, Adana'nın merkez Çukurova İlçesi Belediyesi Başkanı Yıldıray Arıkan, merkez Sarıçam İlçesi Belediyesi Başkanı Ahmet Zenbilci, Ceyhan Belediyesi Başkanı Hüseyin Sözlü, Kozan Belediyesi Başkanı Kazım Özkan ve Mersin'e bağlı Toroslar İlçesi Belediyesi Başkanı Hamit Tuna katıldı.
 
 
 

İSKENDERUN'DA ÇUKUROVA BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISI haberi 26.12.2010 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  66810  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 66810
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR