Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Ekrem Tır
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Olsan Ambalaj
Brf Treyler
Semir Eraslan

Antakya-İskenderun Eski Yolu Parke Taşı Döşenecek

Antakya-İskenderun eski yolunun parke taşla döşeneceği bildirildi.

Hatay'da merkeze bağlı Odabaşı belde Belediye Başkanı Hasan Tümer, düzenlediği toplantıda, beldelerinin güzergahından geçen eski Antakya-İskenderun yolunun parke taşının ihalesinin gerçekleştiğini, yapımına en kısa sürede başlanacağını söyledi.
     Yol üzerinde parke taşı döşenmesinin yanı sıra, bisiklet yolu, sağlı sollu kaldırım ve orta kaldırımlarında yer alacağını ifade eden Tümer, şöyle devam etti:
     ''Yaklaşık 2 bin metre uzunluğundaki caddeye 42 bin metre kare parke taşı kullanılacak. 5 ay sürede bitecek. Beldenin bu önemli ihtiyacı dışında iki mahallesinin farklı noktalarına 10 adet çocuk oyun ve dinleme parkı inşaatı sürüyor. 5 adet menfez ve cadde parke taşı dışında beldenin muhtelif sokakları için bir o kadar parke taş döşenmiş durumda. Yeni belediye hizmet binasının projesinin de hazır hale getirdik. 3 bin metre karelik bir alan kullanılacak.''

Antakya-İskenderun Eski Yolu Parke Taşı Döşenecek haberi 16.08.2010 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  111200  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 111200
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR