Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Brf Treyler
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj

İL İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI -

- Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Samandağ-Antakya yolunda mayıs ayında çalışmaların belirli bir noktaya geleceğini belirtti.

Lekesiz, Samandağ ilçesi Çınar Aile Tesisleri'nde düzenlenen ''İl İdare Şube Başkanları'' toplantısında yaptığı konuşmada, her ilçede kamu kurum müdürleriyle bir araya gelerek geçtiğimiz yıl yapılan hizmetler hakkında bilgi verdiklerini söyledi.
     Geçtiğimiz yılın hizmet açısından çok başarılı geçtiğini, bu yıl da çıtayı yükseltmek için çaba gösterdiklerini ifade eden Lekesiz, ''Samandağ'da da önemli çalışmalara imza atıldı. Samandağ- Antakya bölünmüş yolla ilgili şuan için kaynak sorunu yok. Kamulaştırmayla ilgili sorunlar da çözüldü. Samandağ-Antakya yolunda mayıs ayında çalışmaların belirli bir noktaya gelecek'' diye konuştu.
     Çevlik- Arsuz yolunun projelendirme çalışmalarına başlandığını belirten Lekesiz, Samandağ çevre yolunun da kamulaştırma sorunları nedeniyle yapılamadığını kaydetti.
     Toplantıda Samandağ Kaymakamı Süleyman Özçakıcı da, ilçede yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.
 
 
 
 

 

İL İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI - haberi 25.02.2011 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  93670  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 93670
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR