Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Ekrem Tır
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Olsan Ambalaj
Brf Treyler
Semir Eraslan

GAZZE YE YARDIM GÖTÜREN GEMİLER

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI'NDAN BİR HEYET İSKENDERUN LİMAN BAŞKANLIĞINA GELDİ

Açıklama GirinizDışişleri Bakanlığı'ndan bir heyet, İsrail'in, 31 Mayısta Gazze'ye yardım götüren filoya düzenlediği baskından sonra el koyduğu ve daha sonra Hatay'ın İskenderun ilçesindeki limana getirilen 3 Türk gemisinde inceleme yapmak üzere İskenderun Liman Başkanlığı'na geldi.
     AA muhabirinin edindiği bilgilere göre, öğle saatlerine doğru İskenderun Liman Başkanlığına gelen ve 11 kişi oldukları belirtilen heyet üyeleri, burada bir süre Liman Başkanı Ali Basut ile görüştü. Heyet üyeleri, ardından İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Ercan ve Emniyet Müdürü Yusuf Cinel ile A kapısından limana giriş yaptı.
     Dışişleri Bakanlığı heyetinin, limanda bulunan ''Mavi Marmara'', ''Defne-Y'' ve ''Gazze'' gemilerinde inceleme yapacakları öğrenildi.
     İsrail'in 31 Mayısta Gazze yardım filosuna düzenlediği operasyon sonrasında el koyduğu 3 Türk gemisinden ''Defne-Y'' 6 Ağustosta, ''Mavi Marmara'' ve ''Gazze'' gemileri ise 7 Ağustosta İskenderun Limanına getirilmişti. Gemiler İskenderun Cumhuriyet Başsavcılığı ve diğer yetkililerce incelenmişti.

GAZZE YE YARDIM GÖTÜREN GEMİLER haberi 18.08.2010 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  69060  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 69060
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR