Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

TÜRK SAĞLIK-SEN'DEN TOPLANTI

Türk Sağlık-Sen tarafından Hatay'da işyeri temsilcilerine yönelik istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Hayrettin Şahin, yazılı açıklamasında, toplantının Harbiye'de Boğaziçi restoranda yapıldığını, konuşmacı olarak Genel Merkez Teşkilatlandırmadan sorumlu Genel Başkan yardımcısı Kürşat Atmaca ve iletişim uzmanı Nermin Gonca'nın katıldığı belirtti.
     Şahin, etkinlikte kişiler arası iletişimin önemi insanların bir birlerini anlama ve kendilerini ifade edebilmelerine yönelik sunumlar gerçekleştirildiğini kaydetti.
     Sendikalarının ilde ve ülkede siyasi iktidarın yandaşı olmadan sarı sendikacılığı kabullenmeden sendikacılığı doğru biçimde gerçekleştirdiği belirten Şahin, açıklamasında şunlara yer verdi:
     ''Her daim haklının yanında olarak sağlık çalışanlarının menfaatlerini koruyup geliştirerek her geçen gün daha da güçlenerek yoluna kararlılıkla devam edeceği herkes tarafından bilinmelidir.
     Mevki ve makamların liyakat gereği değil de iktidara sadakat neticesinde dağıtıldığı bir ortamda iş bilmez bir kısım kurum yöneticilerinin ben yapıyorsam olur mantığıyla hareket etmesi sonucunda sağlık çalışanları daha az ücret karşılığında çok daha fazla çalışmaya mahkûm edilmiştir. Türk Sağlık-Sen olarak bu durumu kabullenmeyeceğiz.''

TÜRK SAĞLIK-SEN'DEN TOPLANTI haberi 06.04.2011 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  80810  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 80810
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR