Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Semir Eraslan
Brf Treyler
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj

HATAY TURIZM DERNEĞİ YÖNETİM KURULU HGC Yİ ZİYARET ETTİ

Hatay Turizm Derneği Başkanı Sabahattin Nacioğlu, Hatay'ın kültürünü, doğal zenginliklerini, tarihini,zengin mutfağını ve en önemlisi misafirperverliğini en iyi şekilde tanıtmaya çalışacaklarını söyledi.

   
 
 
 
 
 
Nacioğlu, gerçekleştirdikleri genel kurul sonrası oluşan yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Hatay Gazeteciler Cemiyeti'ni(HGC) ziyaret ettiler.
     Yeni seçilen yönetim kurulu üyeleriyle birlikte teslim aldıkları bayrağı daha da yukarıya taşıyacaklarını belirten Nacioğlu, '' Hatay'da bulunan turizmcileri dernek çatısı altında toplamaya çalışıyoruz. Tüm turizmcileri derneğimize üye olmaya davet ediyoruz. Turizmcilerin sıkıntılarını el birliği vererek çözüme kavuşturacağımıza inanıyoruz'' dedi.
     Nacioğlu, Hatay'da hava alanının, otellerin ve turistik tesislerin açılmasıyla birlikte turizminde bir hareketlik yaşanmaya başladığını kaydetti.
 
 

HATAY TURIZM DERNEĞİ YÖNETİM KURULU HGC Yİ ZİYARET ETTİ haberi 11.04.2011 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  42495  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 42495
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR