Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Brf Treyler
Olsan Ambalaj

iL GENEL MECLİS TOPLANTISI

 İl Genel Meclisi mayıs ayı olağan toplantısında Mehmet Gülen yeniden başkanlığa seçildi.

 İl Özel İdaresi Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen İl Genel Meclis toplantısında Mehmet Gülen 53 meclis üyesinin 41'inin oyunu alarak yeniden başkanlığa getirildi.
     Birinci Başkan vekilliğine CHP grubundan 53 oyun 35'ini alan İlmettin Dağ seçildi. AK Parti'den Necdet Kurmuş ikinci başkan vekil seçildi.
  
               
     İl Genel Meclisi Asil Katip üyeliğine AK Parti'den Ahmet Özdemir, CHP'den Mehmet Selim Utlu getirildi, yedek katipliğe ise AK Parti'den Mustafa Yıldız, CHP'den Nurettin Ağca seçildi.
     İl Encümen üyeliklerine, AK Parti'den Murat Genco, Harun Dokgöz, Mehmet Ali Durmaz, CHP'den Yılmaz Öztürk ve Kamil Atay oy çokluğuyla seçildi.
     Toplantıda, Plan ve Bütçe, İmar ve Bayındırlık, Köy Altyapı, Eğitim ve Kültür, Çevre ve Sağlık, İçişleri ve Tarımsal Hizmetler Komisyonları'na üye seçimi de gerçekleştirildi.
 
  

iL GENEL MECLİS TOPLANTISI haberi 04.05.2011 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  57110  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 57110
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR